O gotowaniu, życiu i Montignacu

[Zmagania]

środa, 11 sierpnia 2010

Kochani! Wracam - z kilkoma kilogramami więcej, ale pełna zapału do wypróbowywania nowych, pysznych przepisów. Bo już w swoim własnym mieszkanku. ;)

Będzie zdrowo, może nie zawsze MM, bo to nienajtańsza dieta, ale ciągle smacznie i z pomysłem. ;)

Buźki!

21:37, cynamonwkuchni , [Zmagania]
Link Komentarze (6) »
środa, 17 marca 2010

Pragnę donieść, że nie umarłam, wręcz przeciwnie. ;) Wymiarownię opuściłam z braku czasu i braku minusowych kilogramów (ale weekendowe obżarstwo było zaplanowane, więc się tym nie przejmuję). Trzymajcie mocno za mnie kciuki, bo już niedługo może być co najmniej nieźle. ;)

A przepis przyfrunie na bloga, mam nadzieję, najpóźniej jutro.

21:23, cynamonwkuchni , [Zmagania]
Link Komentarze (2) »
środa, 17 lutego 2010

Pisałam ostatnio o zakupie, który ma urozmaicić moje kulinarne eksperymenty. Pora na oficjalną prezentację - to książka "365 lekkich dań. Przepisy na potrawy o niskiej zawartości węglowodanów" Nicoli Graims, kupiona na genialnej wyprzedaży za 1/5 ceny. To moja pierwsza świadomie nabyta książka kucharska i od razu duży sukces. Z 365 dań może 10% kompletnie nie nadaje się na MM (głównie desery), a z tych 10% - zaledwie kilka jest zupełnie niemodyfikowalnych.

Dlatego - wybaczcie monotonię - ale przepisy z "365 lekkich dań..." będą pojawiać się tu bardzo często. Wprawdzie nie mam zamiaru, jak autorka ksiązki "Julie & Julia", zrobić ich wszystkich w rok, ale na pewno postaram się przerobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Bo są smaczne, zdrowe, lekkie i Montignacowe. :)

Teraz poluję jeszcze na "365 smacznych dań. Przepisy na szybkie i zdrowe potrawy". Mam nadzieję, że ta książka również okaże się kulinarnym odkryciem.

15:49, cynamonwkuchni , [Zmagania]
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 21 grudnia 2009

W takim telegraficznym skrócie:

1. Jestem w polecanych na Bloxie. Niniejszym dziękuję i obiecuję nie zawieść zaufania. :)

2. Od zeszłego tygodnia ubyło mi już 3 kilo. Być może przed świątecznym obżarstwem stracę jeszcze jakąś połówkę, będzie co odzyskiwać na święta. :)

20:15, cynamonwkuchni , [Zmagania]
Link Komentarze (5) »
Durszlak.pl